Магазин зварювального обладнання

оголошення про покупку, продаж, оренду.
Rascal
Благодарил (а): 27 раза

Магазин зварювального обладнання

Сообщение Rascal » 17 авг 2017, 14:03

Недавно знайшов файний сайт зварювального обладнання: http://www.svarka.zp.ua
Хотів зробити собі подорунок на день народження, але вибір дуже виликий і я зовсім загубився. Вирішив позвонити до магазина, та розпитати їх.
Мене дуже порадували консультанти і звели мій вибір до мінімуму. Я трошки ще подивився, повивчав їх пропозиції і зробив свій вибір (кому цікаво я взяв для себе Элсва ВД-180И)
Я був задоволений роботою співробітників і самого магазину. Проконсультували дуже професійно і зрозуміло, товар відправили в день замовлення, взагалі був задоволений усім)
P.S.
Рекомендую цей магазин всім ;)

Теги:

Спостерігач
Благодарил (а): 52 раза

Re: Магазин зварювального обладнання

Сообщение Спостерігач » 18 авг 2017, 13:13

Rascal писал(а):Недавно знайшов файний сайт зварювального обладнання: http://www.svarka.zp.ua
Хотів зробити собі подорунок на день народження, але вибір дуже виликий і я зовсім загубився. Вирішив позвонити до магазина, та розпитати їх.
Мене дуже порадували консультанти і звели мій вибір до мінімуму. Я трошки ще подивився, повивчав їх пропозиції і зробив свій вибір (кому цікаво я взяв для себе Элсва ВД-180И)
Я був задоволений роботою співробітників і самого магазину. Проконсультували дуже професійно і зрозуміло, товар відправили в день замовлення, взагалі був задоволений усім)
P.S.

А шо це за інвертор? Розкажіть трохи про нього. Це Китай? Пишуть що Запоріжжя, але це дійсно так? Бо дивився той же Дніпро-М - то пишуть, що це Україна і все таке, але насправді справжнісінький Китай...

Смотрите на жизнь веселей: наступив на грабли, наслаждайтесь фейерверком. :D

Rascal
Благодарил (а): 27 раза

Re: Магазин зварювального обладнання

Сообщение Rascal » 23 авг 2017, 13:34

Спостерігач писал(а):
Rascal писал(а):Недавно знайшов файний сайт зварювального обладнання: http://www.svarka.zp.ua
P.S.

А шо це за інвертор? Розкажіть трохи про нього. Це Китай? Пишуть що Запоріжжя, але це дійсно так? Бо дивився той же Дніпро-М - то пишуть, що це Україна і все таке, але насправді справжнісінький Китай...

Ну по гарантійному талону я бачу що це м.Запоріжжя і 2 роки гарантії, я також питав консультантів про Дніпро-М але вони сказали що то Китай)
Элсва ВД-180И мережу просаджує на 10-15В заміряв особисто, працює на відмінно в мене до аппарату претензій немає. Працюю електродами 3мм, шов дуже гарний та м'який, провар рівномірний без приривань, дуга стабільна та без розбризгування. Як на мене це гарний вибір ;)

Вернуться в «Купівля / Продаж / Оренда»