Чи є різниця, якою мовою спілкуватися?

розмови на будь-які теми. флуд.
Serg
Благодарил (а): 208 раза

Re: Чи є різниця, якою мовою спілкуватися?

Сообщение Serg » 02 фев 2018, 14:58

Думаю, що якби продавець з кіоску стояв в черзі за цукром (при його дефіциті) і коли підійшла його черга у нього запитали "Скільки вам цукру?", То навряд не думаю що він би уїдливо перепитував .... чєго, цукру?

Теги:

Rascal
Благодарил (а): 27 раза

Сообщение Rascal » 02 фев 2018, 15:07

Ой,хлопці,я вже змучилась вам пояснювати,проблема в тому,що якась"западенка",в російсько-мовному місті захотіла кави без цукру,і вирішили показати,що що вона тут калякає на своїй хохлянській мовє,та дівуля дуже добре зрозуміла і знала,що таке цукор,і це було іменно"бес чєво"!!!! То тепер скажіть,в кого проблеми?[/quote]

Тепер історія трактується трошки по іншому, і тут ненавість до іншомовного чоловіка була від бармена!
Але суть залишилась не змінною, у нашій країні є ненависть до іньшомовних громодян!!!

Irina
Благодарил (а): 123 раза

Сообщение Irina » 02 фев 2018, 15:20

Rascal писал(а):Ой,хлопці,я вже змучилась вам пояснювати,проблема в тому,що якась"западенка",в російсько-мовному місті захотіла кави без цукру,і вирішили показати,що що вона тут калякає на своїй хохлянській мовє,та дівуля дуже добре зрозуміла і знала,що таке цукор,і це було іменно"бес чєво"!!!! То тепер скажіть,в кого проблеми?

Тепер історія трактується трошки по іншому, і тут ненавість до іншомовного чоловіка була від бармена!
Але суть залишилась не змінною, у нашій країні є ненависть до іньшомовних громодян!!![/quote]
Последний раз редактировалось Irina 02 фев 2018, 15:24, всего редактировалось 1 раз.

Serg
Благодарил (а): 208 раза

Сообщение Serg » 02 фев 2018, 15:22

Rascal писал(а):...Але суть залишилась не змінною, у нашій країні є ненависть до іньшомовних громодян!!!
Тут я повністю не згоден. Якщо людина тупа, то у нього буде ненависть до всього навколо. У Франику більшість - толерантні люди. Най хоч на чукотському розмовляє - цукор продамо)

Irina

Сообщение Irina » 02 фев 2018, 15:25

Не знаю з якого ви міста,та в нас,в Івано-Франківську,яке асоціюють з страшними бандерами :lol: все зовсім інакше,тобі ніхто не хамитиме лиш із за того що ти розмовляєш російською, а всі довкола українською. І вас би перепитали,якщо б не зрозуміли і скоріш за все зі словами"вибачте,перепрошую". Ось що я вважаю людським відношенням.

Irina

Сообщение Irina » 02 фев 2018, 16:12

а я б не вибачався, я багато слів не знаю :?[/quote]

В мене з хамською інтонацією спитали"бєс чєво"? Іменно щоб натякнути на мою "бичу" мову! Я так розумію що ви спілкуєтесь російською і це ваша проблема що ви не знаєте українських слів! В цивілізованому світі,навіть якщо ви спитаєте на вулиці про щось в перехожого,то якщо вас не зрозуміють,то скажуть,вибачте,я вас не розумію і щоб ви розуміли це вже проблема виховання якщо ви не вмієте себе нормально повести. В свій час я працювала в ресторані і ніколи б не дозволила собі в такому тоні говорити. Ще раз повторюсь,це проблема виховання,і неприязнь до людини яка дозволила собі говорити українською в місті де всі російською розмовляють.

Irina

Сообщение Irina » 02 фев 2018, 16:15

Zark писал(а):у вас перепитали "без чого" що тут хамського?

Irina писал(а):Якщо б я не розуміла слова цукор,я б вибачилась

а я б не вибачався, я багато слів не знаю :?

а я б не вибачався, я багато слів не знаю :?[/quote]

В мене з хамською інтонацією спитали"бєс чєво"? Іменно щоб натякнути на мою "бичу" мову! Я так розумію що ви спілкуєтесь російською і це ваша проблема що ви не знаєте українських слів! В цивілізованому світі,навіть якщо ви спитаєте на вулиці про щось в перехожого,то якщо вас не зрозуміють,то скажуть,вибачте,я вас не розумію і щоб ви розуміли це вже проблема виховання якщо ви не вмієте себе нормально повести. В свій час я працювала в ресторані і ніколи б не дозволила собі в такому тоні говорити. Ще раз повторюсь,це проблема виховання,і неприязнь до людини яка дозволила собі говорити українською в місті де всі російською розмовляють.

Rascal

Сообщение Rascal » 02 фев 2018, 16:23

Serg писал(а):
Rascal писал(а):...Але суть залишилась не змінною, у нашій країні є ненависть до іньшомовних громодян!!!
Тут я повністю не згоден. Якщо людина тупа, то у нього буде ненависть до всього навколо. У Франику більшість - толерантні люди. Най хоч на чукотському розмовляє - цукор продамо)

Тут я с вами не согласен, необязательно тупой человек должен быть озлоблен на все и вся!!! а как раз наоборот он будет безразличен к таким незначительным вещам. А вот человек "как бы со знанием" которое некоторые считают "умом" может агрессировать т.к. он себя считает чем-то ущемленным или еще что!

Rascal

Сообщение Rascal » 02 фев 2018, 16:31

Irina писал(а):Не знаю з якого ви міста,та в нас,в Івано-Франківську,яке асоціюють з страшними бандерами :lol: все зовсім інакше,тобі ніхто не хамитиме лиш із за того що ти розмовляєш російською, а всі довкола українською. І вас би перепитали,якщо б не зрозуміли і скоріш за все зі словами"вибачте,перепрошую". Ось що я вважаю людським відношенням.

Эта история была во Львове когда в одном из кафе клиенты заказали кофе на русском языке, а в ответ услышали не разборчивое бурчание: "напиезжають ци руськие"
И если вы ручаетесь за весь Франковск то вы сильно ошибаетесь, и с уверенностью скажу что я бы мог вам это доказать!)))

Вернуться в «Вільне спілкування»